PANTONE 2024 Yılın Rengi Peach Fuzz

Kucaklamak Sıcaklık

Color Chip PANTONE 13-1023 TCX Peach Fuzz

PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü nedir?

PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü kendimizi ve başkalarını besleme arzumuzu yakalıyor. Her şeyi kapsayan ruhu zihni, bedeni ve ruhu zenginleştiren kadifemsi yumuşak bir şeftali tonudur.

Yakınlık ve bağlantıya olan doğuştan gelen özlemimizi yansıtan bir renk tonu ararken, sıcaklık ve modern zarafetle ışıldayan bir renk seçtik. Şefkatle yankılanan, dokunsal bir kucaklama sunan ve gençlerle zamansızlar arasında zahmetsizce köprü kuran bir renk tonu.

 Pantone Color Institute™

İyiliği Paylaşmak

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz’ın perde arkası

Pantone Color of the Year Behind the Scenes

Kendinizi PANTONE 13-1023 Peach Fuzz’la Sarın

PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyünün neden 2024 Yılının Pantone Rengi olduğunu ve bunun moda, grafik ve multimedya tasarımında ve daha fazlasında nasıl kullanılacağını keşfedin.

Pantone Color of the Year Behind the Scenes

Pantone Yılın Pantone Rengini Nasıl Seçiyor?

Yılın Pantone Renginin nasıl seçildiğine, Yılın Pantone Rengine kimin karar verdiğine ve programın neden bu kadar etkili olduğuna dair perde arkasına göz atın.


Ultrakumaşlar

Bizim hislerimiz

Her türden yaratıcı, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz’ın iyimserliğinden ilham alıyor. Hepimizde bir topluluk ve aidiyet duygusu uyandırmak için bunu nasıl kullandıklarını keşfedin.

Pantone Color of the Year Creator
Pantone Color of the Year Creator
Pantone Color of the Year Creator

Birlikte Anlamlı Anlar Yaratın

O Sıcaklığı Davet Et,
Bulanık Duygu

Kendinizi rahat anlar ararken bulduğunuzda PANTONE 13-1023 Peach Fuzz size ilham versin. Dışarıdan içeriye sıcaklık veren ortak aktivitelere yönelik fikirleri keşfetmek için göz atın.

Yürü ve Konuş

Yürü ve Konuş

Bir dizi temalı yürüyüşe çıkın. Farklı kokuları fark ederek bir “koku yürüyüşü” yapın, yabancı parkları veya mahalleleri keşfederek “dolaşın” veya “hatıra yürüyüşü” yapın, arkadaşlarınızı özel bir mekana getirin veya sessizliğin tadını tek başınıza çıkarın

Deneyiminizi Oluşturun
Pantone Color of the Year

Pantone Şeftali Tüyü Örgü

Pantone Color of the Year

Yürüyüş Grubu Bul

Sanat sınıfı

Sanat sınıfı

İçinizdeki çocuğu (veya gerçek çocuğunuzu) kucaklamak için serbest biçimli yaratıcılığa birkaç saat ayırın. Eskiz yapın, boyayın, çiçek bastırın, parmak boyası yapın, örgü örün veya göz kamaştırın. Duyuları harmanlamak ve zihninizle bedeniniz arasında daha iyi bağlantı kurmak için müzik dinleyin.

Deneyiminizi Oluşturun
Pantone Color of the Year

Royal Talens X Pantone Eskiz Defteri

Pantone Color of the Year

Royal Talens X Pantone İşaretleyicileri

Kitap Kulübü

Bir kitap okumaya zaman ayırın veya bir kitap kulübü kurmak için arkadaşlarınızı toplayın. Kendini düşünmeye teşvik eden bir kitap seçin. Çay ya da kokteyl için, pasta ya da elma yiyin ama ister tek başınıza, ister başkalarıyla birlikteyken anın tadını çıkarın.

Deneyiminizi Oluşturun
Pantone Color of the Year
Pantone Color of the Year

Yılın Rengi Kupa

Güneş(bat) Selamları

Güneş(bat) Selamları

İdeal olarak gün batımında küçük bir grup için şükran odaklı bir yoga akışına ev sahipliği yapın. Ambiyans yaratmak için mumları yakın. Kendini ve başkalarını anlama konusunda gelişmeye yönelik bir niyet belirleyin. Dersten sonra bir çay veya kokteyl alın ve kendinize, birbirinize ve geçen yıla şükran notları yazın.

Deneyiminizi Oluşturun

Yılın Rengi Defter

Minnettarlık Akışı için Yoga

Zihin, Beden ve Ruh için Renk Armonileri

Beş özel palette PANTONE 13-1023 Peach Fuzz’ın tam ifadesini keşfedin.

Renkli En Büyük Şeye Katılın

Pantone Yılın Rengi ortağı olmanın marka etkisini keşfedin.